Dom

Supal (changzhou) Precision tool co.,ltd

profil firmy
Firma Supal (Changzhou) Precision Tools Co., Ltd. od wielu lat zajmuje się projektowaniem, produkcją i marketingiem narzędzi z węglika spiekanego, o łącznej wartości inwestycji ponad 10 milionów i składa się z grupy doświadczonych pracowników.

Jako profesjonalny producent narzędzi stał się jednym z członków zarządu Changzhou Xiaxiashu Tools Association. Firma wprowadziła Walter i Schutte z Niemiec, ANCA z Australii oraz pięciowałowe szlifierki NC; ponadto firma jest wyposażona w automatyczny detektor noża ZOLLER i ultraprecyzyjny wielofunkcyjny detektor PG1000 firmy EUROTECH.

Wiodącymi produktami firmy są: frez pełnowęglikowy i frez do obróbki otworów; ponadto możemy również projektować i produkować różne niestandardowe frezy w oparciu o wymagania klientów. Nasze produkty były szeroko stosowane w lotnictwie krajowym, motoryzacyjnym, maszynowym, odlewniczym, tworzywach sztucznych, elektronice, urządzeniach medycznych i innych wysoce precyzyjnych dziedzinach wykończeniowych.

Opierając się na filozofii usług „opartej na uczciwości, najwyższej jakości dla klientów” i celu „przetrwania na jakości, rozwoju dzięki kredytowi”, firma może zapewnić klientom satysfakcjonujące produkty i usługi.

Firma od lat ma wystarczającą moc produkcyjną w różnego rodzaju narzędziach 3C. Szybka weryfikacja i dostawa, stabilna jakość!

Jeśli interesuje Cię którykolwiek z naszych produktów lub chcesz omówić niestandardowe zamówienie, skontaktuj się z nami. Z niecierpliwością oczekujemy nawiązania udanych relacji biznesowych z nowymi klientami na całym świecie w najbliższej przyszłości.

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Supal (Changzhou) Precision Tools Co., Ltd. jest spółką zależną Changzhou Minglu Cemented Carbide Group, odpowiedzialną za działalność eksportową centrali.

Firma została założona w 2007 roku, głównymi produktami były surowce z węglików spiekanych.

W ciągu najbliższych kilku lat nasza działalność stopniowo się rozwijała, a także sprzęt i moce produkcyjne.

Obecnie zajmujemy się głównie frezami z węglików spiekanych, wiertłami i rozwiertakami. Nasza wszechstronna siła jest wiodącą gałęzią przemysłu narzędziowego w Changzhou.

Supal (changzhou) Precision tool co.,ltd
Supal (changzhou) Precision tool co.,ltd
Supal (changzhou) Precision tool co.,ltd
Supal (changzhou) Precision tool co.,ltd
Supal (changzhou) Precision tool co.,ltd
Supal (changzhou) Precision tool co.,ltd
Supal (changzhou) Precision tool co.,ltd
1 2 3 4 5 6 7
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

marki : Supal

Ilość pracowników : 40~60

Coroczne wyprzedaże : 8000000-10000000

Rok założenia : 2010

pc Export : 30% - 40%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Supal (changzhou) Precision tool co.,ltd Certyfikaty Chiny Supal (changzhou) Precision tool co.,ltd Certyfikaty Chiny Supal (changzhou) Precision tool co.,ltd Certyfikaty Chiny Supal (changzhou) Precision tool co.,ltd Certyfikaty