Dom Aktualności

Jak wybrać narzędzie do obróbki materiałów powyżej HRC60

Orzecznictwo
Chiny Supal (changzhou) Precision tool co.,ltd Certyfikaty
Chiny Supal (changzhou) Precision tool co.,ltd Certyfikaty
Opinie klientów
Miła obsługa, bardzo dobra jakość, godny zaufania partner

—— Jamil R.Savalia

Dowiedz się więcej na stronie internetowej: послепродажное обслуживание тоже очень хорошее, удовлетворительное

—— Николай Cергей

Od kilku lat współpracujemy z firmą Supal, jednym z moich niezawodnych partnerów. Świetny !

—— Fred René PLEVEN

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Jak wybrać narzędzie do obróbki materiałów powyżej HRC60
najnowsze wiadomości o firmie Jak wybrać narzędzie do obróbki materiałów powyżej HRC60
Ze względu na wysoką twardość materiałów powyżej HRC60 wolframowe frezy wolframowe w procesie przetwarzania są trudne do spełnienia wymagań przetwarzania. Po 10 minutach obróbki CNC pojawia się poważne zużycie, a nawet złamane narzędzia. Szybka maszyna jest poważniejsza. Po wielu pożarach wymagania dotyczące formy są wyższe i trudniejsze, więc dokładność użycia zwykłych frezów wolframowych nie jest następująca, dlatego przy wyborze narzędzi do obróbki należy zwrócić uwagę na następujące punkty:

1. Wybierz ultradrobny drążek i wolframowy sztywny frez o wysokiej sztywności. Zapewnia to wytrzymałość i sztywność narzędzia.


2. Wybierz konstrukcję ostrza o dużej spirali i nierówną konstrukcję z czterema ostrzami. Umożliwia to pochylanie narzędzia przy dużych prędkościach i wysokiej twardości przy małym i mocnym cięciu.


3. Wybierz nowe narzędzie pokryte kryształem. Wiele frezów wolframowych dostępnych na rynku stosuje powłoki PVD w dużym stopniu, które nie są w stanie sprostać cięciu o wysokiej twardości. Nowa krystaliczna powłoka zasadniczo uwzględnia wysoką temperaturę / zakwaszenie / odporność na zużycie / dłuższą żywotność.


4. Współpracuj z potężnymi firmami narzędziowymi w celu dalszego uzyskania wsparcia technicznego i konfiguracji narzędzi, zmniejszenia powiązań z zakupami i zmniejszenia kosztów zakupu.


Konstrukcja narzędzia o wysokiej sztywności i nowa powłoka sztywnego frezu wolframowego mają wysoką wydajność, wysoką precyzję i długą żywotność podczas cięcia z dużą prędkością i twardością. Wysoka prędkość i wysoka wydajność obróbki od stali hartowanej do stali hartowanej; Precyzyjne wykończenie i inne długie życie; wysoka precyzja; przetwarzanie wysokiej jakości. Tak szybko obrabia się szybkie maszyny o wysokiej twardości.

Pub Czas : 2019-10-25 14:00:52 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Supal (changzhou) Precision tool co.,ltd

Osoba kontaktowa: Mrs. Alice Zhong

Faks: 86-519-88881896

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)