O nas

Supal (changzhou) Precision tool co.,ltd
Supal (changzhou) Precision tool co.,ltd
Supal (changzhou) Precision tool co.,ltd
Supal (changzhou) Precision tool co.,ltd
Supal (changzhou) Precision tool co.,ltd
1 2 3 4 5

Supal (changzhou) Precision tool co.,ltd

  • Oferujemy światowej klasy narzędzia tnące oraz szeroką wiedzę na temat procesów i zastosowań. Naszym celem jest przyczynianie się i wspieranie Twojego sukcesu

Dostać Carbide End Mill & Square End Mill Teraz!

Kliknij tutaj, aby poprosić o wycenę

Rynek Główny

  • Na calym swiecie

Rodzaj działalności

  • Producent
  • Eksporter

Inne szczegóły

  • marki : Supal
  • Ilość pracowników : 70~100
  • Coroczne wyprzedaże : 1000000-5000000
  • Rok założenia : 2010
  • pc Export : 70% - 80%
Supal (Changzhou) Precision Tools Co., Ltd. zajmuje się projektowaniem, produkcją i marketingiem narzędzi z węglików spiekanych od wielu lat, z całkowitą inwestycją ponad 10 milionów, i składa się z grupy doświadczonych pracowników ..

Jako profesjonalny producent narzędzi stał się jednym z członków zarządu Changzhou Xiaxiashu Tools Association. Firma wprowadziła do sprzedaży Walter i Schutte z Niemiec, ANCA z Australii oraz pięciowałowe szlifierki do cięcia NC; ponadto firma wyposażona jest w automatyczny detektor noża ZOLLER i PG1000 o bardzo precyzyjnym wielofunkcyjnym czujniku EUROTECH.

Wiodącymi produktami firmy są: frez węglikowy i frez do obróbki otworów; ponadto możemy projektować i produkować różne niestandardowe frezy w oparciu o wymagania klientów. Nasze produkty są szeroko stosowane w lotnictwie krajowym, samochodach, maszynach, formach, tworzywach sztucznych, elektronice, urządzeniach medycznych i innych precyzyjnych polach wykończeniowych.

Opierając się na filozofii usług „opartej na uczciwości, na szczycie klienta” i celu „przetrwania na jakości, rozwoju na kredyt”, firma może zapewnić klientom satysfakcjonujące produkty i usługi.

Firma od lat posiada wystarczające zdolności produkcyjne w różnego rodzaju narzędziach 3C. Szybka kontrola i dostawa, stabilna jakość!

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi produktami lub chciałbyś przedyskutować zamówienie niestandardowe, skontaktuj się z nami. Z niecierpliwością czekamy na nawiązanie dobrych relacji biznesowych z nowymi klientami na całym świecie w najbliższej przyszłości.

Szczegóły kontaktu