Dom O nas

Historia

Profil firmy
Firma Supal (Changzhou) Precision Tools Co., Ltd. od wielu lat zajmuje się projektowaniem, produkcją i marketingiem narzędzi z węglika spiekanego, o łącznej wartości inwestycji ponad 10 milionów i składa się z grupy doświadczonych pracowników.

Jako profesjonalny producent narzędzi stał się jednym z członków zarządu Changzhou Xiaxiashu Tools Association. Firma wprowadziła Walter i Schutte z Niemiec, ANCA z Australii oraz pięciowałowe szlifierki NC; ponadto firma jest wyposażona w automatyczny detektor noża ZOLLER i ultraprecyzyjny wielofunkcyjny detektor PG1000 firmy EUROTECH.

Wiodącymi produktami firmy są: frez pełnowęglikowy i frez do obróbki otworów; ponadto możemy również projektować i produkować różne niestandardowe frezy w oparciu o wymagania klientów. Nasze produkty były szeroko stosowane w lotnictwie krajowym, motoryzacyjnym, maszynowym, odlewniczym, tworzywach sztucznych, elektronice, urządzeniach medycznych i innych wysoce precyzyjnych dziedzinach wykończeniowych.

Opierając się na filozofii usług „opartej na uczciwości, najwyższej jakości dla klientów” i celu „przetrwania na jakości, rozwoju dzięki kredytowi”, firma może zapewnić klientom satysfakcjonujące produkty i usługi.

Firma od lat ma wystarczającą moc produkcyjną w różnego rodzaju narzędziach 3C. Szybka weryfikacja i dostawa, stabilna jakość!

Jeśli interesuje Cię którykolwiek z naszych produktów lub chcesz omówić niestandardowe zamówienie, skontaktuj się z nami. Z niecierpliwością oczekujemy nawiązania udanych relacji biznesowych z nowymi klientami na całym świecie w najbliższej przyszłości.

Zobacz więcej O nas